TANITIM FİLMİ SESLENDİRMELERİMİZ

Mazlum KİPER - Tanıtım Filmi Seslendirme


Bahtiyar ENGİN - Tanıtım Filmi Seslend.


Sinan DİVRİK - Tanıtım Filmi Seslendirme


Atilla ŞENDİL - Tanıtım Filmi Seslendirme


Ercan DEMİREL - Tanıtım Filmi Seslen.


Hakan BOZBEY - Tanıtım Filmi Seslend.


Tarkan KOÇ - Tanıtım Filmi Seslendirme


Utku Görkem KIRDEMİR - Tanıtım Filmi


Mahmut YILDIRIM - Tanıtım Filmi Seslen.


Uğur KAYABAŞI - Tanıtım Filmi Seslen.


Mehmet ŞELLİ - Tanıtım Filmi Seslendirme


Eren SUNAY - Tanıtım Filmi Seslendirme


Bora SİVRİ - Tanıtım Filmi Seslendirme


Sinan TATLI - Tanıtım Filmi Seslendirme


Rüzgar AKSOY - Tanıtım Filmi Seslendirme


Cihan CANDEMİR - Tanıtım Filmi Seslen.


Fatih ER - Tanıtım Filmi Seslendirme


Alparslan YILDIZ - Tanıtım Filmi Ses.


Erkan KOL - Tanıtım Filmi Seslendirme


Berkay ÇAKIR- Tanıtım Filmi Seslendirme


Bahtiyar ENGİN - Tanıtım Filmi Ses


Vedat SAVAŞGÜR - Tanıtım Filmi Ses


Tansu ÇAĞLAYAN - Tanıtım Filmi Ses


Murat PROSÇİLER - Tanıtım Filmi Ses


Altay ÇAPA - Tanıtım Filmi Seslendirme


Göksenin UÇARER - Tanıtım Filmi Ses


Oya PROSÇİLER - Tanıtım Filmi Ses


Ebru ŞEN - Tanıtım Filmi Seslendirme


Ebru KANDEMİR - Tanıtım Filmi Ses


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Tanıtım Filmi Seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Tanıtım Filmi Seslendirme Hakkında

Tanıtım Filmleri bir ürünün, markanın, firmanın, şehirin, kurum ya da kuruluşun kendini daha iyi ifade edip, geniş kitlelere hitap edebilmesi için günümüzün olmazsa olmazlarından biri haline gelmiştir. Aynı sektörde eşit kalitede iş yapan iki firmayı ele alalım. Kendini görsel bir şekilde ifade ederek sesini duyurmaya çalışan firma kesinlikle diğerine oranla daha çok yol kateder. Tanıtım filmini görsel, işitsel olarak ve creative olarak güçlü bir şekilde hazırlayan bir marka,kurum ya da kuruluşun şüphesiz ki ipi göğüslemesi ve hedefine ulaşması kaçınılmazdır. Senaryosundan çekimlerine kadar titizlikle çalışılan bir tanıtım filminin en önemli aşamalarından biri de seslendirmedir. Tanıtım Filmi seslendirme üzerinde iyi düşünülmesi ve doğru karar verilmesi gereken bir husustur. En üst kalitede hazırlanmış bir tanıtım filmi doğru sesle buluşturulamamış ise etkisi düşünüldüğünden daha az olabilir. Bu nedenle tanıtım filmi seslendirme oldukça önem arzeder.


Tanıtım filmi Seslendirme güzel ve etkili bir ses tonu gerektirdiği gibi tecrübe ve tiyatral beceri de isteyen bir seslendirme türüdür. Tanıtım filmi Seslendirme sadece markayla ilgili bilgi vermek demek değildir. Ortada hedef kitleye anlatılması gereken bir hikaye bir başarı öyküsü vardır. Filmin konusu ne olursa olsun anlatılanların izleyiciye geçmesi inandırıcı ve ciddi bulunması ve bunun çok ölçülü bir samimiyetle yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda Tanıtım filmi Seslendirme deyip geçmemek bu alanda kendi markasını oluşturmuş işinin ehli tanıtım filmi seslendirmenleriyle çalışmak gerekmektedir.


Bir markaya firmaya kurumsal bir kimlik kazandırmak reklamını yapmak ve en önemlisi tanınırlığı artırmak için ihtiyaç duyulan tanıtım filmleri doğru bir sesle taçlandırıldığında hedefine daha eminn adımlarla ilerlemektedir. Pek çok firma kurumsal tanıtım filmi hazırlatıyor ve bu filmleri hedef kitlelerine ulaştırabilmek için aceleci davranabiliyor. Bu acelecilik esnasında ne yazık ki seslendirmeye çok fazla itina gösterilmiyor. Özen gösterilmemiş ve önemsenmemiş bir Tanıtım filmi Seslendirmesi hazırlanan filmin bütün uyumunu bozabilmekte görüntü ve animasyon kalitesi ne kadar iyi olur ise olsun içeriği etkisiz hale getirebilmektedir. Tanıtım filmi hazırlanırken tanıtım filmi seslendirme başlığı da prodüksiyona dahil edilmeli ve mutlaka profesyonel seslendirme sanatçıları ile çalışılmalıdır. Hedefe başarıyla ulaşabilmek için ek maliyetlerden kaçınmak bazen verilen tüm emekleri boşa çıkarabilmektedir. Tanıtım Filmi hazırlatacak firmaların tanıtım filmi seslendirme konusunu asla gözardı etmemeleri ve tanıtım filmi seslendirme hizmeti konusunda uzman kişilerle ya da kurumlarla çalışmaları gerekmektedir.


Firmalar Tanıtım filmi Seslendirmeleri için en uygun ses, en doğru okuma şekli için seçim yaparken oldukça dikkatli davranmalı bu konuda ekip halinde fikir alışverişinde bulunmalı varsa çalıştıkları ajanslardan detaylı bilgi ve destek almalıdırlar. Günümüzde tanıtım filmleri her sektörden her firma için bir zorunluluk haline gelmiştir. Modern teknolojiden faydalanarak görsel ve sessel açıdan kendini en profesyonel şekilde ifade edebilen bir firma rakiplerinden bir adım öne geçer. Tanıtım filmi Seslendirme sektörde lider olabilmeyi ve adından söz ettirebilmeyi hedefleyen firmaların kulak arkası yapmamaları gereken bir unsurdur. Kendi sektörünün liderlerinden sayılan yaptığı işlerle adından söz ettiren seslendirmenlerle ve ajanslarla çalışılmalıdır.


Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.