İNGİLİZCE SESLENDİRMELERİMİZ

Don (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Christi (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Tod (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Melissa (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Tom (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Ellen (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Jeremy (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Linne (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Steve K. (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Tamara (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Ken (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Lisa (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Crock (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Petra (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Roger (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Shannon (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Richard (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Katie (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Kelvin (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Mag (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Lary (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Michelle (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Jimf (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Laurie (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Chris (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Stacey (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Don (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Sara (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Paul(Erkek) - İngilizce Seslendirme


Todd J. (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Lance (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Dave (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Mat (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Jimmy (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Josh (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Mishael B. (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Aaron (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Kevin (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Mel (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Geoff (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Sean (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Laurie (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Jimf (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Dolly (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Morris (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Laura (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Leonard (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Sharon B. (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Nick (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Zaz (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Sean (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Emily (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Stave (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Britney (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Mitch (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Dee (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Drev (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Lib (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Graeme Y. (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Natalie (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Johnv (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Vivienne (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Mike (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Mills (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Shot (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Pete (Kadın) - İngilizce Seslendirme


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz İngilizce seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?


İngilizce Seslendirme Hakkında

 

Seslendirme Ajansı 2000 yılından bu yana Türkiye’de güvenilir ses ve ses tasarım konularında uzmanlaşmıştır. Teknolojik ilerlemeleri senkronize şekilde takip etmekte ve sistemlerimizi, bu ilerlemeler doğrultusunda eş zamanlı olarak revize etmekteyiz. Bu nedenle Seslendirme Ajansı, İngilizce Seslendirme konusunda ses, ses tasarımı ve seslendirme alanlarında sektörün öncüsüdür. Tutkuyla yapmakta olduğumuz işimize her gün iki nedenden dolayı geliyoruz; yaptığımız işi seviyoruz ve sizi önemsiyoruz. Tutkumuz, güvenebileceğiniz kişiselleştirilmiş hizmetle İngilizce Seslendirme projenizi hayata geçirmemizi sağlıyor. Biz sadece yetenekli ve profesyonel sesleri sunmakla kalmıyor, siz müşterilerimizi işimizde ortak olarak görüyoruz. İngilizce Seslendirme alanında dürüst, güvenilir ve karşılıklı faydaya dayanan bir ilişki odağındayız. İşinizi sizin gibi ciddiye alıyor, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunarak beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşıyoruz.


İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereği olan sürat faktörünün ve mükemmeliyet olgusunun paralel koordinasyonla yürümesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle son teslim tarihlerinize dikkat ederek, İngilizce Seslendirme konusunda titiz çalışma prensibiyle hızlı ve hatasız çalışıyoruz. Hedef pazarınıza ve pazarda bölümlendirilmiş hedef kitlenize en doğru şekilde hitap edebilmeniz için İngilizce seslendirme hizmetini, anadili İngilizce olan Kadın ve Erkek Seslendirme Sanatçıları ile çalışarak sizlere sunuyoruz. Geniş ve güçlü seslendirmen kadromuz içerisinden Anadili İngilizce olan seslendirme sanatçılarımızın seslerini seçebileceğiniz gibi dilerseniz ‘Native Speaker’ düzeyinde yüksek kaliteli seslendirme yapan Türk seslendirme sanatçılarımızı da tercih edebilirsiniz.İngilizce Seslendirme hizmeti sunarken resmi, profesyonel, arkadaş canlısı, konuşkan, sakin, yumuşak, genç, olgun veya projenizin gereği olan seslendirme stilleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seslendirme stilleri mevcuttur.


Diller ve aksanlar alanında ses, ses tasarımı ve seslendirme hizmetlerini İngilizce Seslendirme alanında size sunarken, linguistik tasarım ve seçimlerde, alanında uzmanlaşmış akademik kariyer sahibi kadromuzla ilerlemeye özen gösteriyoruz. Standart projelere ek olarak, projenizin size ve kurumunuza özel olarak mükemmel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan yüksek teknoloji endüstrisi için butik bir seslendirme hizmeti sunuyoruz. İngilizce Seslendirme konusunda sunduğumuz butik ses tasarım hizmeti içerisinde, tüm teknik ve sektörel terimler doğru ve doğal bir tonda telaffuz edilmektedir. Yabancı dilde seslendirilecek metinlerinizin İngilizce Seslendirme konusunda ihtiyaçlarınıza göre hazırlanması ve hedef pazarınıza hitap edecek dillere çevirisinin yapılması da bütünsel memnuniyet odaklı çalışma ilkemiz doğrultusunda sunduğumuz optimal hizmetin bir parçasıdır. Son teknoloji ürünü olan stüdyomuz ve teknik altyapımızla, işinde uzman ve çözüm odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş teknik ekibimizle, kayıt ve kayıt sonrası aşamaların tümünde bütünsel ve izlenebilir nitelikte yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Dünya çapında sadece birkaç stüdyoda bulunan teknik kapasitemizle İngilizce Seslendirme hizmeti vermekteyiz. Bu kategorideki ayrıcalıklı konumumuz, son teknoloji ve uzmanlık alanındaki öncü taahhüdümüzün bir kanıtıdır. .


Dünya çapında sadece birkaç stüdyoda bulunan teknik kapasitemizle İngilizce Seslendirme hizmeti vermekteyiz. Bu kategorideki ayrıcalıklı konumumuz, son teknoloji ve uzmanlık alanındaki öncü taahhüdümüzün bir kanıtıdır. 7/24 hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetleri departmanımızla İngilizce Seslendirme ve ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda kapsamlı olarak sizlere destek vermekteyiz. İsterseniz web sitemiz üzerindeki canlı desteğimizden, isterseniz sabit telefon hatlarımızdan veya whatsapp hattımız üzerinden ya da e-mail adreslerimizden dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sorularınıza uzman ekip üyelerimizden en hızlı şekilde yanıt alabilir, taleplerinizi direkt olarak iletebilirsiniz..


RESMİ DİLİ İNGİLİZCE OLAN ÜLKELER

ABD
Birleşik Krallık
Kanda
Avustralya
İrlanda
Güney Afrika Yeni Zelanda ve Singapur anadili İngilizce olan ülkelerdir. İngilizce dünyanın çoğu yerinde konuşulmaktadır. Anadili İngilizce olanların en fazla olduğu yer Amerika Birleşik Devletleri'dir. Dünyada İngilizce, iletişim dili olarak kabul edilir. Anadili İngilizce olanlar daha çok Amerika, Avustralya ve Britanya adalarında bulunmaktadır. Ayrıca Okyanusya'da da çok konuşulan bir dildir. Bu nedenle İngilizce Seslendirme konusunda işinizi sizin gibi ciddiye alıyor, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunarak beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşıyoruz.

İNGİLİZ AKSANI İLE İNGİLİZCE SESLENDİRME

Diller ve aksanlar alanında ses, ses tasarımı ve seslendirme hizmetlerini İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme alanında size sunarken, linguistik tasarım ve seçimlerde, alanında uzmanlaşmış akademik kariyer sahibi kadromuzla ilerlemeye özen gösteriyoruz.Standart projelere ek olarak, projenizin size ve kurumunuza özel olarak mükemmel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan yüksek teknoloji endüstrisi için butik bir seslendirme hizmeti sunuyoruz. İngiliz aksanı ile İngilizce Seslendirme konusunda sunduğumuz butik ses tasarım hizmeti içerisinde, tüm teknik ve sektörel terimler doğru ve doğal bir tonda telaffuz edilmektedir. Yabancı dilde seslendirilecek metinlerinizin İngiliz aksanı ile İngilizce Seslendirme konusunda ihtiyaçlarınıza göre hazırlanması ve hedef pazarınıza hitap edecek dillere çevirisinin yapılması da bütünsel memnuniyet odaklı çalışma ilkemiz doğrultusunda sunduğumuz optimal hizmetin bir parçasıdır.

İngiliz Aksanı ile İngilizce tanıtım filmi, reklam Seslendirme

AMERİKAN AKSANI İLE İNGİLİZCE SESLENDİRME

Hedef pazarınıza ve pazarda bölümlendirilmiş hedef kitlenize en doğru şekilde hitap edebilmeniz için Amerikan Aksanı ile İngilizce Seslendirme hizmetini, Amerikalı Kadın ve Erkek Seslendirme Sanatçıları ile çalışarak sizlere sunuyoruz. Geniş ve güçlü seslendirmen kadromuz içerisinden Anadili İngilizce olan seslendirme sanatçılarımızın seslerini seçebileceğiniz gibi dilerseniz ‘Native Speaker’ düzeyinde yüksek kaliteli seslendirme yapan Türk seslendirme sanatçılarımızı da tercih edebilirsiniz.

American Aksanı ile İngilizce tanıtım filmi, reklam Seslendirme

KANADA AKSANI İLE İNGİLİZCE SESLENDİRME

Diller ve aksanlar alanında ses, ses tasarımı ve seslendirme hizmetlerini Kanada Aksanı ile İngilizce Seslendirme alanında size sunarken, linguistik tasarım ve seçimlerde, alanında uzmanlaşmış akademik kariyer sahibi kadromuzla ilerlemeye özen gösteriyoruz. Kanada Aksanı ile İngilizce Seslendirme hizmeti sunarken resmi, profesyonel, arkadaş canlısı, konuşkan, sakin, yumuşak, genç, olgun veya projenizin gereği olan seslendirme stilleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seslendirme stilleri mevcuttur.

Kanada Aksanı ile İngilizce tanıtım filmi, reklam Seslendirme

İSKOÇ AKSANI İLE İNGİLİZCE SESLENDİRME

Standart projelere ek olarak, projenizin size ve kurumunuza özel olarak mükemmel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan yüksek teknoloji endüstrisi için butik bir seslendirme hizmeti sunuyoruz. İskoç Aksanı ile İngilizce Seslendirme konusunda sunduğumuz butik ses tasarım hizmeti içerisinde, tüm teknik ve sektörel terimler doğru ve doğal bir tonda telaffuz edilmektedir.

İskoç Aksanı ile İngilizce tanıtım filmi, reklam Seslendirme

İRLANDA AKSANI İLE İNGİLİZCE SESLENDİRME

İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereği olan sürat faktörünün ve mükemmeliyet olgusunun paralel koordinasyonla yürümesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle son teslim tarihlerinize dikkat ederek, İrlanda Aksanı ile İngilizce Seslendirme konusunda titiz çalışma prensibiyle hızlı ve hatasız çalışıyoruz.

İrlanda Aksanı ile İngilizce tanıtım filmi, reklam Seslendirme

AVUSTRALYA AKSANI İLE İNGİLİZCE SESLENDİRME

Avustralya Aksanı ile İngilizce Seslendirme hizmeti sunarken resmi, profesyonel, arkadaş canlısı, konuşkan, sakin, yumuşak, genç, olgun veya projenizin gereği olan seslendirme stilleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seslendirme stilleri mevcuttur.

Avusturalya Aksanı ile İngilizce tanıtım filmi, reklam Seslendirme

YENİ ZELANDA AKSANI İLE İNGİLİZCE SESLENDİRME

7/24 hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetleri departmanımızla Yeni Zelanda Aksanı ile İngilizce Seslendirme ve ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda kapsamlı olarak sizlere destek vermekteyiz. İsterseniz web sitemiz üzerindeki canlı desteğimizden, isterseniz sabit telefon hatlarımızdan veya whatsapp hattımız üzerinden ya da e-mail adreslerimizden dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sorularınıza uzman ekip üyelerimizden en hızlı şekilde yanıt alabilir, taleplerinizi direkt olarak iletebilirsiniz.


İNGİLİZCE SESLENDİRME HİZMETLERİMİZ

 • İngilizce Reklam Seslendirme
 • İngilizce Radyo Reklamı Seslendirme
 • İngilizce Televizyon Reklamı Seslendirme
 • İngilizce Tv Perfore Seslendirme
 • İngilizce Radyo Reklamı Seslendirme
 • İngilizce Jingle Seslendirme
 • İngilizce Film Produksiyon
 • İngilizce Tanıtım Filmi Seslendirme
 • İngilizce Belgesel Seslendirme
 • İngilizce Sinema Film Dublajı
 • İngilizce çizgi Film Seslendirme
 • İngilizce Animasyon Seslendirme
 • İngilizce Anons Seslendirme
 • İngilizce IVR Seslendime
 • İngilizce Santral Anonsu Seslendirme
 • İngilizce Otobüs Anonsu Seslendirme
 • İngilizce Uyarı Anonsu Seslendirme

Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

 • Adres: Barbaros Mh Mor Sümbül Sk Deluxia Palace No 5A D 391 Ataşehir/İSTANBUL

 • Telefon: 0216 344 77 53

 • Email: info@seslendirmeajansi.com

İletişim Bilgilerimiz

 • Adres 2 : Kozyatağı Mah. Değirmen Sok. Şaşmaz Sitesi C1 Blok No 9 Kadıköy / İSTANBUL

 • Telefon: 0216 344 77 53

 • Email: info@seslendirmeajansi.com

Sosyal Medya