İNGİLİZ AKSANI İNGİLİZCE SESLENDİRMELERİMİZ

Johnv (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Natalie (Kadın) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Morris (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Laura (Kadın) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Leonard (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme Seslendirme


Sharon B. (Kadın) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme Seslendirme


Nick (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Zaz (Kadın) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Sean (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Emily (Kadın) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Stave (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Britney (Kadın) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Mitch (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Dee (Kadın) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Drev (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Lib (Kadın) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Graeme Y. (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Shot (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Johnv (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Vivienne (Kadın) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Mike (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


Mills (Erkek) - İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

İngiliz Aksanı İngilizce Seslendirme Hakkında

Seslendirme Ajansı, 2000 yılından bu yana Türkiye’de güvenilir ses ve ses tasarım konularında uzmanlaşmıştır. Teknolojik ilerlemeleri senkronize şekilde takip etmekte ve sistemlerimizi, bu ilerlemeler doğrultusunda eş zamanlı olarak revize etmekteyiz. Bu nedenle Seslendirme Ajansı, İngilizce Seslendirme konusunda ses, ses tasarımı ve seslendirme alanlarında sektörün öncüsüdür. Tutkuyla yapmakta olduğumuz işimize her gün iki nedenden dolayı geliyoruz; yaptığımız işi seviyoruz ve sizi önemsiyoruz. Tutkumuz, güvenebileceğiniz kişiselleştirilmiş hizmetle İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme projenizi hayata geçirmemizi sağlıyor. Biz sadece yetenekli ve profesyonel sesleri sunmakla kalmıyor, siz müşterilerimizi işimizde ortak olarak görüyoruz. İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme alanında dürüst, güvenilir ve karşılıklı faydaya dayanan bir ilişki odağındayız.

İşinizi sizin gibi ciddiye alıyor, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunarak beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereği olan sürat faktörünün ve mükemmeliyet olgusunun paralel koordinasyonla yürümesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle son teslim tarihlerinize dikkat ederek, İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme konusunda titiz çalışma prensibiyle hızlı ve hatasız çalışıyoruz. Hedef pazarınıza ve pazarda bölümlendirilmiş hedef kitlenize en doğru şekilde hitap edebilmeniz için İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme hizmetini, anadili İngilizce olan Kadın ve Erkek Seslendirme Sanatçıları ile çalışarak sizlere sunuyoruz. Geniş ve güçlü seslendirmen kadromuz içerisinden Anadili İngilizce olan seslendirme sanatçılarımızın seslerini seçebileceğiniz gibi dilerseniz ‘Native Speaker’ düzeyinde yüksek kaliteli seslendirme yapan Türk seslendirme sanatçılarımızı da tercih edebilirsiniz.

İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme hizmeti sunarken resmi, profesyonel, arkadaş canlısı, konuşkan, sakin, yumuşak, genç, olgun veya projenizin gereği olan seslendirme stilleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seslendirme stilleri mevcuttur. Diller ve aksanlar alanında ses, ses tasarımı ve seslendirme hizmetlerini İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme alanında size sunarken, linguistik tasarım ve seçimlerde, alanında uzmanlaşmış akademik kariyer sahibi kadromuzla ilerlemeye özen gösteriyoruz. Standart projelere ek olarak, projenizin size ve kurumunuza özel olarak mükemmel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan yüksek teknoloji endüstrisi için butik bir seslendirme hizmeti sunuyoruz. İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme konusunda sunduğumuz butik ses tasarım hizmeti içerisinde, tüm teknik ve sektörel terimler doğru ve doğal bir tonda telaffuz edilmektedir. Yabancı dilde seslendirilecek metinlerinizin İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme konusunda ihtiyaçlarınıza göre hazırlanması ve hedef pazarınıza hitap edecek dillere çevirisinin yapılması da bütünsel memnuniyet odaklı çalışma ilkemiz doğrultusunda sunduğumuz optimal hizmetin bir parçasıdır.

Son teknoloji ürünü olan stüdyomuz ve teknik altyapımızla, işinde uzman ve çözüm odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş teknik ekibimizle, kayıt ve kayıt sonrası aşamaların tümünde bütünsel ve izlenebilir nitelikte yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Dünya çapında sadece birkaç stüdyoda bulunan teknik kapasitemizle İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme hizmeti vermekteyiz. Bu kategorideki ayrıcalıklı konumumuz, son teknoloji ve uzmanlık alanındaki öncü taahhüdümüzün bir kanıtıdır.

7/24 hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetleri departmanımızla İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirme ve ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda kapsamlı olarak sizlere destek vermekteyiz. İsterseniz web sitemiz üzerindeki canlı desteğimizden, isterseniz sabit telefon hatlarımızdan veya whatsapp hattımız üzerinden ya da e-mail adreslerimizden dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sorularınıza uzman ekip üyelerimizden en hızlı şekilde yanıt alabilir, taleplerinizi direkt olarak iletebilirsiniz.

Resmi Dil Olarak İngilizce Kullanılan Ülkeler

ABD

Birleşik Krallık

Kanda, Avustralya

İrlanda, Güney Afrika

Yeni Zelanda ve Singapur anadili İngilizce olan ülkelerdir. İngilizce dünyanın çoğu yerinde konuşulmaktadır. Anadili İngilizce olanların en fazla olduğu yer Amerika Birleşik Devletleri'dir. Dünyada İngilizce, iletişim dili olarak kabul edilir. Anadili İngilizce olanlar daha çok Amerika, Avustralya ve Britanya adalarında bulunmaktadır. Ayrıca Okyanusya'da da çok konuşulan bir dildir ve dünya genelinde 400 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Bu nedenle İngiliz Aksanı ile İngilizce Seslendirmekonusunda işinizi sizin gibi ciddiye alıyor, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunarak beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşıyoruz.

Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.