SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Mağaza içi Anonsu Seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Mağaza içi Anons Seslendirme

Günümüzde anons yani sesli duyurular her platformda karşımıza çıkmaktadır. Anons denince genellikle ilk hatıra gelen acil durumlar olmaktadır. Anons, sadece acil durumlarda başvurulan bir yöntem olmamakta bilgilendirme hatta iyi haberler vermek amaçlı da olabilir. Tıpkı mağaza içi anonslarda olduğu gibi. Alışveriş merkezlerinin ve mağazaların çoğalmasıyla her sektörde mağaza sayısında büyük bir artış olmuş doğal olarak bu durum rekabeti arttırmıştır. Markalar satışlarını arttırmak için çeşitli kampanyalar düzenlemekte ve bunu çok sık aralıklarla yapmaktadırlar..

Mağazaların düzenledikleri kampanyaları ve duyurmak istedikleri başlıkları yazılı görsel ve işitsel medya sayesinde duyurmalarının yanısıra başvurdukları yeni bir yöntem daha bulunmaktadır. Mağaza içi anons Bu sayede mağazalarını gezmekte olan müşterilerinin alışverişlerini garantilemeyi ve satışlarını arttırabilmeyi hedeflerler. Mağazalar yeni ürünlerin tanıtımı, kampanyalar, indirimler vb konularda kapalı devre radyo yayınları içerisinde sık sık anonslara yer vermektedirler. Bu durum seslendirme sektöründe bir başlık daha açılmasına neden olmuştur. Seri ve profesyonel bir çalışma gerektiren Mağaza İçi Anons Seslendirme tüm seslendirme dallarında olduğu gibi özen ve profesyonellik gerektirmektedir.

Mağaza İçi Anons Seslendirmeninin başarabilmesi gereken en önemli şey iknadır. Doğal olarak müşteriyi bilgilendirirken kullanılacak ses ve tonlamalar gerektiğinde tiyatral unsurlar taşımalı dinleyeni samimi olduğuna inandırabilmelidir. Burada amaç hiç bir şekilde müşteriyi kandırmak değil daha az harcayarak daha avantajlı alışveriş yapabileceklerini izah etmektir. Pantolon almak için giyim mağazasına giren bir kişi pantolon alındığı takdirde gömleklerin yarı fiyatına olduğunu duyduğunda hele ki ihtiyaç hasıl ise oldukça karlı bir alışveriş yapmış olabilecektir. Bu ve bunun gibi duyurular Mağaza İçi Anons kategorisine girmektedir. Mağaza İçi Anoslara şu metinleri örnek verebiliriz..

Değerli müşterilerimiz. An itibarıyla mağazamızdan alacağınız ikinci ürün %50 indirime girmiştir. Keyifli alışverişler dileriz.

Sayın müşterilerimiz manav bölümümüzde ithal muzun kg fiyatı 12.50' den 7.90’an indirilmiştir. İyi alışverişler dileriz.

Mağaza ve marketlerin müşterilerini istedikleri ürüne yönlendirebilmeleri için Mağaza İçi Anonslar oldukça etkili bir yöntemdir. Mağaza İçi Anons sayesinde satışların hızlı bir şekilde arttırılması mümkün olabilmekte ve bu nedenle son zamanlarda Mağaza İçi Anonslar oldukça fazla tercihh edilmektedir. Mağaza İçi Anons seslendirme konusunda sürekli ve seri çalışabileceğiniz, profesyonel bir ses seçmeniz gerekmektedir. Mağaza İçi Anons Seslendirme de ürüne ve markaya göre kadın ya da erkek seslendirmen tercih edilebilir.Mağaza İçi Anons Seslendirmede Santral Seslendirmede olduğu gibi genellikle kadın seslendirmenlerin tercih edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Günümüzde pek çok ünlü mağaza ve market Mağaza İçi Anonslar sayesinde anlık duyurularını yapabilmekte ve satış grafiklerini yükseltebilmektedir. Mağaza İçi Anons Seslendirmesi için seçtiğiniz sesin profesyonel olması dışında sürekli ses verebilecek olması ve seri çalışabilmesi oldukça önemlidir. Mağaza İçi Anons Seslendirme sürekli yenilenen ve değişken bilgiler içeren kayıtlar gerektirdiğinden bu alanda kendini ıspatlamış ve sorunsuz çalışabileceğiniz bir Seslendirme Ajansıyla işbirliği yapmanız dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerden biridir.