AMERİKAN AKSANI İNGİLİZCE SESLENDİRMELERİMİZ

Don (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Christi (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Tod (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Melissa (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Tom (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Ellen (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Jeremy (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Linne (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Steve K. (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Tamara (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Ken (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Lisa (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Crock (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Petra (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Roger (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Shannon (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Richard (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Katie (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Kelvin (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Mag (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Lary (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Michelle (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Jimf (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Laurie (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Chris (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Stacey (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Don (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Sara (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Paul(Erkek) - İngilizce Seslendirme


Todd J. (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Lance (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Dave (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Mat (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Jimmy (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Josh (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Mishael B. (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Aaron (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Kevin (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Mel (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Geoff (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Sean (Erkek) - İngilizce Seslendirme


Laurie (Kadın) - İngilizce Seslendirme


Jimf (Erkek) - İngilizce Seslendirme


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme Hakkında

Seslendirme Ajansı, 2000 yılından bu yana Türkiye’de güvenilir ses ve ses tasarım konularında uzmanlaşmıştır. Teknolojik ilerlemeleri senkronize şekilde takip etmekte ve sistemlerimizi, bu ilerlemeler doğrultusunda eş zamanlı olarak revize etmekteyiz. Bu nedenle Seslendirme Ajansı, Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme konusunda ses, ses tasarımı ve seslendirme alanlarında sektörün öncüsüdür. Tutkuyla yapmakta olduğumuz işimize her gün iki nedenden dolayı geliyoruz; yaptığımız işi seviyoruz ve sizi önemsiyoruz. Tutkumuz, güvenebileceğiniz kişiselleştirilmiş hizmetle Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme projenizi hayata geçirmemizi sağlıyor.

Biz sadece yetenekli ve profesyonel sesleri sunmakla kalmıyor, siz müşterilerimizi işimizde ortak olarak görüyoruz. Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme alanında dürüst, güvenilir ve karşılıklı faydaya dayanan bir ilişki odağındayız. İşinizi sizin gibi ciddiye alıyor, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunarak beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereği olan sürat faktörünün ve mükemmeliyet olgusunun paralel koordinasyonla yürümesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle son teslim tarihlerinize dikkat ederek, Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme konusunda titiz çalışma prensibiyle hızlı ve hatasız çalışıyoruz. Hedef pazarınıza ve pazarda bölümlendirilmiş hedef kitlenize en doğru şekilde hitap edebilmeniz için Amerikan Aksanı ile İngilizce Seslendirme hizmetini, anadili İngilizce olan Kadın ve Erkek Seslendirme Sanatçıları ile çalışarak sizlere sunuyoruz. Geniş ve güçlü seslendirmen kadromuz içerisinden Anadili İngilizce olan seslendirme sanatçılarımızın seslerini seçebileceğiniz gibi dilerseniz ‘Native Speaker’ düzeyinde yüksek kaliteli seslendirme yapan Türk seslendirme sanatçılarımızı da tercih edebilirsiniz.

Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme hizmeti sunarken resmi, profesyonel, arkadaş canlısı, konuşkan, sakin, yumuşak, genç, olgun veya projenizin gereği olan seslendirme stilleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seslendirme stilleri mevcuttur. Diller ve aksanlar alanında ses, ses tasarımı ve seslendirme hizmetlerini Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme alanında size sunarken, linguistik tasarım ve seçimlerde, alanında uzmanlaşmış akademik kariyer sahibi kadromuzla ilerlemeye özen gösteriyoruz. Standart projelere ek olarak, projenizin size ve kurumunuza özel olarak mükemmel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan yüksek teknoloji endüstrisi için butik bir seslendirme hizmeti sunuyoruz. Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme konusunda sunduğumuz butik ses tasarım hizmeti içerisinde, tüm teknik ve sektörel terimler doğru ve doğal bir tonda telaffuz edilmektedir.

Yabancı dilde seslendirilecek metinlerinizin Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme konusunda ihtiyaçlarınıza göre hazırlanması ve hedef pazarınıza hitap edecek dillere çevirisinin yapılması da bütünsel memnuniyet odaklı çalışma ilkemiz doğrultusunda sunduğumuz optimal hizmetin bir parçasıdır. Son teknoloji ürünü olan stüdyomuz ve teknik altyapımızla, işinde uzman ve çözüm odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş teknik ekibimizle, kayıt ve kayıt sonrası aşamaların tümünde bütünsel ve izlenebilir nitelikte yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz.

Dünya çapında sadece birkaç stüdyoda bulunan teknik kapasitemizle Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme hizmeti vermekteyiz. Bu kategorideki ayrıcalıklı konumumuz, son teknoloji ve uzmanlık alanındaki öncü taahhüdümüzün bir kanıtıdır.7/24 hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetleri departmanımızla Amerikan Aksanı İngilizce Seslendirme ve ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda kapsamlı olarak sizlere destek vermekteyiz. İsterseniz web sitemiz üzerindeki canlı desteğimizden, isterseniz sabit telefon hatlarımızdan veya whatsapp hattımız üzerinden ya da e-mail adreslerimizden dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sorularınıza uzman ekip üyelerimizden en hızlı şekilde yanıt alabilir, taleplerinizi direkt olarak iletebilirsiniz.


AMERİKAN AKSANI İNGİLİZCE SESLENDİRME HİZMETLERİMİZ

 • İngilizce Reklam Seslendirme
 • Radyo Reklamı Seslendirme
 • Televizyon Reklamı Seslendirme
 • Tv Perfore Seslendirme
 • Radyo Reklamı Seslendirme
 • Jingle Seslendirme
 • Film Produksiyon
 • Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Belgesel Seslendirme
 • Sinema Film Dublajı
 • Çizgi Film Seslendirme
 • Animasyon Seslendirme
 • Anons Seslendirme
 • IVR Seslendime
 • Santral Anonsu Seslendirme
 • Otobüs Anonsu Seslendirme
 • Uyarı Anonsu Seslendirme

Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.