REKLAM SESLENDİRMELERİMİZ

Mohammed B. (Erkek) - Arapça Seslendir.


Rasa (Kadın) - Arapça Seslendirme


Hosam (Erkek) - Arapça Seslendirme


Roa (Kadın) - Arapça Seslendirme


Ali (Erkek) - Arapça Seslendirme


Heba (Kadın) - Arapça Seslendirme


Nec (Erkek) - Arapça Seslendirme


Anwa (Kadın) - Arapça Seslendirme


Ziad (Erkek) - Arapça Seslendirme


Rana (Kadın) - Arapça Seslendirme


Han (Erkek) - Arapça Seslendirme


Ameenna (Kadın) - Arapça Seslendirme


Tamer (Erkek) - Arapça Seslendirme


Hussam (Erkek) - Arapça Seslendirme


Mustafa (Erkek) - Arapça Seslendirme


Ahmed H. (Erkek) - Arapça Seslendirme


Mohammad D. (Erkek) - Arapça Seslend.


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Arapça seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Arapça Seslendirme, Reklam, film dublajı ve tanıtım filmi seslendirmelerinizi Arabistanda yaşayan profesyonel ve alanında uzman Seslendirmenlerimiz seslendiriyor


Arapça Seslendirme Hakkında


Seslendirme Ajansı, 2000 yılından bu yana Türkiye’de güvenilir ses ve ses tasarım konularında uzmanlaşmıştır. Teknolojik ilerlemeleri senkronize şekilde takip etmekte ve sistemlerimizi, bu ilerlemeler doğrultusunda eş zamanlı olarak revize etmekteyiz. Bu nedenle Seslendirme Ajansı Arapça Seslendirme konusunda ses, ses tasarımı ve seslendirme alanlarında sektörün öncüsüdür. Tutkuyla yapmakta olduğumuz işimize her gün iki nedenden dolayı geliyoruz; yaptığımız işi seviyoruz ve sizi önemsiyoruz. Tutkumuz, güvenebileceğiniz kişiselleştirilmiş hizmetle Arapça Seslendirme projenizi hayata geçirmemizi sağlıyor. Biz sadece yetenekli ve profesyonel sesleri sunmakla kalmıyor, siz müşterilerimizi işimizde ortak olarak görüyoruz.


Arapça Seslendirme alanında dürüst, güvenilir ve karşılıklı faydaya dayanan bir ilişki odağındayız. İşinizi sizin gibi ciddiye alıyor, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunarak beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereği olan sürat faktörünün ve mükemmeliyet olgusunun paralel koordinasyonla yürümesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle son teslim tarihlerinize dikkat ederek, , Arapça Seslendirme konusunda titiz çalışma prensibiyle hızlı ve hatasız çalışıyoruz. Hedef pazarınıza ve pazarda bölümlendirilmiş hedef kitlenize en doğru şekilde hitap edebilmeniz için Arapça Seslendirme hizmetini, anadili Arapça olan Kadın ve Erkek Seslendirme Sanatçıları ile çalışarak sizlere sunuyoruz. Geniş ve güçlü seslendirmen kadromuz içerisinden Anadili Arapça olan seslendirme sanatçılarımızın seslerini seçebileceğiniz gibi dilerseniz ‘Native Speaker’ düzeyinde yüksek kaliteli seslendirme yapan Türk seslendirme sanatçılarımızı da tercih edebilirsiniz.


Arapça Seslendirme, Reklam, film dublajı ve tanıtım filmi seslendirmelerinizi Arabistanda yaşayan profesyonel ve alanında uzman Seslendirmenlerimiz seslendiriyor


Arapça Seslendirme hizmeti sunarken resmi, profesyonel, arkadaş canlısı, konuşkan, sakin, yumuşak, genç, olgun veya projenizin gereği olan seslendirme stilleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seslendirme stilleri mevcuttur. Diller ve aksanlar alanında ses, ses tasarımı ve seslendirme hizmetlerini Arapça Seslendirme alanında size sunarken, linguistik tasarım ve seçimlerde, alanında uzmanlaşmış akademik kariyer sahibi kadromuzla ilerlemeye özen gösteriyoruz. Standart projelere ek olarak, projenizin size ve kurumunuza özel olarak mükemmel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan yüksek teknoloji endüstrisi için butik bir seslendirme hizmeti sunuyoruz. Arapça Seslendirme konusunda sunduğumuz butik ses tasarım hizmeti içerisinde, tüm teknik ve sektörel terimler doğru ve doğal bir tonda telaffuz edilmektedir.


Yabancı dilde seslendirilecek metinlerinizin Arapça Seslendirme konusunda ihtiyaçlarınıza göre hazırlanması ve hedef pazarınıza hitap edecek dillere çevirisinin yapılması da bütünsel memnuniyet odaklı çalışma ilkemiz doğrultusunda sunduğumuz optimal hizmetin bir parçasıdır. Son teknoloji ürünü; olan stüdyomuz ve teknik altyapımızla, işinde uzman ve çözüm odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş teknik ekibimizle, kayıt ve kayıt sonrası aşamaların tümünde bütünsel ve izlenebilir nitelikte yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Dünya çapında sadece birkaç stüdyoda bulunan teknik kapasitemizle Arapça Seslendirme hizmeti vermekteyiz. Bu kategorideki ayrıcalıklı konumumuz, son teknoloji ve uzmanlık alanındaki öncü taahhüdümüzün bir kanıtıdır.


Arapça Seslendirme, Reklam, film dublajı ve tanıtım filmi seslendirmelerinizi Arabistanda yaşayan profesyonel ve alanında uzman Seslendirmenlerimiz seslendiriyor


7/24 hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetleri departmanımızla Arapça Seslendirme ve ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda kapsamlı olarak sizlere destek vermekteyiz. İsterseniz web sitemiz üzerindeki canlı desteğimizden, isterseniz sabit telefon hatlarımızdan veya whatsapp hattımız üzerinden ya da e-mail adreslerimizden dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sorularınıza uzman ekip üyelerimizden en hızlı şekilde yanıt alabilir, taleplerinizi direkt olarak iletebilirsiniz.


RESMİ DİLİ ARAPçA OLAN ÜLKELER

 1. Bahreyn
 2. Birleşik Arap Emirlikleri
 3. Cezayir
 4. Cibuti
 5. çad
 6. Etiyopya
 7. Fas
 8. Filistin
 9. Irak
 10. İsrail
 11. Katar
 12. Komorlar
 13. Kuveyt
 14. Libya
 15. Lübnan
 16. Mısır
 17. Moritanya
 18. Batı Sahra
 19. Suudi Arabistan
 20. Somali
 21. Sudan
 22. Suriye
 23. Tunus
 24. Umman
 25. Ürdün ve Yemen'de resmi dil olarak Arapça kullanılmaktadır.

Arapça, aslen Arap yarımadasına özgün bir dil olmakla beraber 7. yüzyıldan itibaren İslamiyet'in yayılmasıyla çok geniş bir coğrafyaya yayılmış, İslam dininin kültürelrel baskınlığı ile birlikte zaman içinde önasya, Mısır ve Kuzey Afrika'nın yerel dillerine baskın gelmiş ve bu bölgelerin de dili haline gelmiştir. Bu nedenle Arapça Seslendirme konusunda işinizi sizin gibi ciddiye alıyor, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunarak beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşıyoruz.


FUSHA (KURAN-I KERİM) AKSANI İLE ARAPçA SESLENDİRME

Hedef pazarınıza ve pazarda bölümlendirilmiş hedef kitlenize en doğru şekilde hitap edebilmeniz için Fusha (Kuran-ı Kerim); Aksanı İle Arapça Seslendirme hizmetini, anadili Arapça olan Kadın ve Erkek Seslendirme Sanatçıları ile çalışarak sizlere sunuyoruz. Geniş ve güçlü; seslendirmen kadromuz içerisinden Anadili Arapça olan seslendirme sanatçılarımızın seslerini seçebileceğiniz gibi dilerseniz Native Speaker düzeyinde yüksek kaliteli seslendirme yapan Türk seslendirme sanatçılarımızı da tercih edebilirsiniz.


 

JORDANIAN (ÜRDÜN) AKSANI İLE ARAPÇA SESLENDİRME

Yabancı dilde seslendirilecek metinlerinizin Jordanian (ürdün) Aksanı İle Arapça Seslendirme konusunda ihtiyaçlarınıza göre hazırlanması ve hedef pazarınıza hitap edecek dillere çevirisinin yapılması da bütünsel memnuniyet odaklı çalışma ilkemiz doğrultusunda sunduğumuz optimal hizmetin bir parçasıdır.


MISIR AKSANI İLE ARAPçA SESLENDİRME

Son teknoloji ürünü olan stüdyomuz ve teknik altyapımızla, işinde uzman ve çözüm odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş teknik ekibimizle, kayıt ve kayıt sonrası aşamaların tümünde bütünsel ve izlenebilir nitelikte yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Dünya çapında sadece birkaç stüdyoda bulunan teknik kapasitemizle Mısır Aksanı İle Arapça Seslendirme hizmeti vermekteyiz. Bu kategorideki ayrıcalıklı konumumuz, son teknoloji ve uzmanlık alanındaki öncül; taahhül;dül;mül;zül;n bir kanıtıdır.


Lül;BNAN AKSANI İLE ARAPçA SESLENDİRME

Standart projelere ek olarak, projenizin size ve kurumunuza özel olarak mül;kemmel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan yüksek teknoloji endüstrisi için butik bir seslendirme hizmeti sunuyoruz. Lübnan Aksanı İle Arapça Seslendirme konusunda sunduğumuz butik ses tasarım hizmeti içerisinde, tüm teknik ve sektörel terimler doğru ve doğal bir tonda telaffuz edilmektedir.


FİLİSTİN AKSANI İLE ARAPçA SESLENDİRME

Filistin Aksanı İle Arapça Seslendirme hizmeti sunarken resmi, profesyonel, arkadaş canlısı, konuşkan, sakin, yumuşak, genç, olgun veya projenizin gereği olan seslendirme stilleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seslendirme stilleri mevcuttur.


KUVEYT AKSANI İLE ARAPçA SESLENDİRME

İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereği olan sürat faktörünün ve mükemmeliyet olgusunun paralel koordinasyonla yürmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle son teslim tarihlerinize dikkat ederek, Kuveyt Aksanı İle Arapça Seslendirme konusunda titiz çalışma prensibiyle hızlı ve hatasız çalışıyoruz.


ARAPÇA SESLENDİRME HİZMETLERİMİZ

 • Arapça Reklam Seslendirme
 • Arapça Radyo Reklamı Seslendirme
 • Arapça Televizyon Reklamı Seslendirme
 • Arapça Tv Perfore Seslendirme
 • Arapça Radyo Reklamı Seslendirme
 • Arapça Jingle Seslendirme
 • Arapça Film & Produksiyon
 • Arapça Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Arapça Belgesel Seslendirme
 • Arapça Sinema & Film Dublajı
 • Arapça Çizgi Film Seslendirme
 • Arapça Animasyon Seslendirme
 • Arapça Anons Seslendirme
 • Arapça IVR Seslendime
 • Arapça Santral Anonsu Seslendirme
 • Arapça Otobüs Anonsu Seslendirme
 • Arapça Uyarı Anonsu Seslendirme

Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.