ÇİNCE SESLENDİRMELERİMİZ

Chin F. (Erkek) - Çince Seslendirme


Cai (Kadın) - Çince Seslendirme


Ly F. (Erkek) - Çince Seslendirme


Amy (Kadın) - Çince Seslendirme


Dong. (Erkek) - Çince Seslendirme


Aimin (Kadın) - Çince Seslendirme


Laurance (Erkek) - Çince Seslendirme


Cin (Kadın) - Çince Seslendirme


Ld (Erkek) - Çince Seslendirme


Dl F. (Kadın) - Çince Seslendirme


Seraphin (Erkek) - Çince Seslendirme


Nb F. (Kadın) - Çince Seslendirme


Theb (Erkek) - Çince Seslendirme


İnin (Kadın) - Çince Seslendirme


Xm F. (Erkek) - Çince Seslendirme


Hx (Kadın) - Çince Seslendirme


Zhang (Erkek) - Çince Seslendirme


Liyihuang (Kadın) - Çince Seslendirme


Colin (Erkek) - Çince Seslendirme


Summerxia (Kadın) - Çince Seslendirme


Hauyilan (Erkek) - Çince Seslendirme


Wangyunchuan (Kadın) - Çince Seslen.


Janderlee (Erkek) - Çince Seslendirme


Joeywang (Kadın) - Çince Seslendirme


Mingxiaokao (Erkek) - Çince Seslendirme


Xuzhihuan (Erkek) - Çince Seslendirme


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Çince Seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?Çince Seslendirme Hakkında

Seslendirme Ajansı, 2000 yılından bu yana Türkiye’de güvenilir ses ve ses tasarım konularında uzmanlaşmıştır. Teknolojik ilerlemeleri senkronize şekilde takip etmekte ve sistemlerimizi, bu ilerlemeler doğrultusunda eş zamanlı olarak revize etmekteyiz. Bu nedenle Seslendirme Ajansı, Çince Seslendirme konusunda ses, ses tasarımı ve seslendirme alanlarında sektörün öncüsüdür. Tutkuyla yapmakta olduğumuz işimize her gün iki nedenden dolayı geliyoruz; yaptığımız işi seviyoruz ve sizi önemsiyoruz. Tutkumuz, güvenebileceğiniz kişiselleştirilmiş hizmetle Çince Seslendirme projenizi hayata geçirmemizi sağlıyor. Biz sadece yetenekli ve profesyonel sesleri sunmakla kalmıyor, siz müşterilerimizi işimizde ortak olarak görüyoruz. Çince Seslendirme alanında dürüst, güvenilir ve karşılıklı faydaya dayanan bir ilişki odağındayız..

İşinizi sizin gibi ciddiye alıyor, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunarak beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereği olan sürat faktörünün ve mükemmeliyet olgusunun paralel koordinasyonla yürümesi gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle son teslim tarihlerinize dikkat ederek, Çince Seslendirme konusunda titiz çalışma prensibiyle hızlı ve hatasız çalışıyoruz. Hedef pazarınıza ve pazarda bölümlendirilmiş hedef kitlenize en doğru şekilde hitap edebilmeniz için Çince Seslendirme hizmetini, anadili Çince olan Kadın ve Erkek Seslendirme Sanatçıları ile çalışarak sizlere sunuyoruz. Çince Seslendirme hizmeti sunarken resmi, profesyonel, arkadaş canlısı, konuşkan, sakin, yumuşak, genç, olgun veya projenizin gereği olan seslendirme stilleri aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli seslendirme stilleri mevcuttur. Diller ve aksanlar alanında ses, ses tasarımı ve seslendirme hizmetlerini Çince Seslendirme alanında size sunarken, linguistik tasarım ve seçimlerde, alanında uzmanlaşmış akademik kariyer sahibi kadromuzla ilerlemeye özen gösteriyoruz.

Standart projelere ek olarak, projenizin size ve kurumunuza özel olarak mükemmel bir şekilde ortaya çıkmasını sağlayan yüksek teknoloji endüstrisi için butik bir seslendirme hizmeti sunuyoruz. Çince Seslendirme konusunda sunduğumuz butik ses tasarım hizmeti içerisinde, tüm teknik ve sektörel terimler doğru ve doğal bir tonda telaffuz edilmektedir. Yabancı dilde seslendirilecek metinlerinizin Çince Seslendirme konusunda ihtiyaçlarınıza göre hazırlanması ve hedef pazarınıza hitap edecek dillere çevirisinin yapılması da bütünsel memnuniyet odaklı çalışma ilkemiz doğrultusunda sunduğumuz optimal hizmetin bir parçasıdır. Son teknoloji ürünü olan stüdyomuz ve teknik altyapımızla, işinde uzman ve çözüm odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş teknik ekibimizle, kayıt ve kayıt sonrası aşamaların tümünde bütünsel ve izlenebilir nitelikte yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Dünya çapında sadece birkaç stüdyoda bulunan teknik kapasitemizle Çince Seslendirme hizmeti vermekteyiz. Bu kategorideki ayrıcalıklı konumumuz, son teknoloji ve uzmanlık alanındaki öncü taahhüdümüzün bir kanıtıdır. 7/24 hizmet alabileceğiniz müşteri hizmetleri departmanımızla Çince Seslendirme ve ihtiyaç duyabileceğiniz her konuda kapsamlı olarak sizlere destek vermekteyiz. İsterseniz web sitemiz üzerindeki canlı desteğimizden, isterseniz sabit telefon hatlarımızdan veya whatsapp hattımız üzerinden ya da e-mail adreslerimizden dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sorularınıza uzman ekip üyelerimizden en hızlı şekilde yanıt alabilir, taleplerinizi direkt olarak iletebilirsiniz.

Resmi Dil Olarak Çince Kullanılan Ülkeler::

Dünya’nın en eski dillerinden biri olan Hintçe’nin ana dil olduğu Hindistan’da 22 yerel dil ve lehçeleri konuşulmaktadır. Bu nedenle Çince Seslendirme konusunda işinizi sizin gibi ciddiye alıyor, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün çözümler sunarak beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşıyoruz.p>

MANDARİN AKSANI İLE ÇİNCE SESLENDİRME

Hedef pazarınıza ve pazarda bölümlendirilmiş hedef kitlenize en doğru şekilde hitap edebilmeniz için Mandarin Aksanı İle Çince Seslendirme hizmetini, anadili Çince olan Kadın ve Erkek Seslendirme Sanatçıları ile çalışarak sizlere sunuyoruz.

WU (TİBET) AKSANI İLE ÇİNCE SESLENDİRME

Diller ve aksanlar alanında ses, ses tasarımı ve seslendirme hizmetlerini WU (Tibet) Aksanı İle Çince Seslendirme alanında size sunarken, linguistik tasarım ve seçimlerde, alanında uzmanlaşmış akademik kariyer sahibi kadromuzla ilerlemeye özen gösteriyoruz.

Dublajın ön plana çıkarılarak farklı boyutlara taşınması izlediğiniz filmden daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır. Uzmanlık gerektiren planlamaların arasında yer alan Çince seslendirme uygulaması stüdyo ortamında gerçekleşmektedir. Birinci sınıf kaliteye sahip sonuçların desteklenmesi ile ön plana çıkan seslendirme ajansımız a sınıf kalitedeki çalışmalar öncülüğünde hareket etmektedir. Farklı araç ve gereçler ile Çince seslendirme planlamasını gerçekleştiren ajansımız aynı zamanda farklı dillerin çevrilmesini öngörerek çalışmalarını sürdürmektedir. İzlenen yapıtın farklılaşmasını sağlayarak deneyim personeller aracılığı ile reklam ve tanıtım seslendirmesini gerçekleştiren bu dildeki seslendirme ajansımız aynı zamanda tam not sistemi ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Firmanın tanıtılmasını sağlayarak adını tüm dünyaya kısa zaman zarfında duyuran seslendirme, sahip olduğu reklam filmini farklı dillere de çevirmektedir. Marjinal bir platformun oluşması adına önemli basamaklar arasında yer alan Çince seslendirme, yabancı dil alanında büyük çalışmalara imza atmaktadır. Konu ile ilgili tüm destekleri sağlayarak sahip olduğu alanda büyük başarılar ile karşılanan Çince seslendirme ajansımız usta ses sanatçıları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Web TV formatının önemli bir konuma gelmesi ile beraber seslendirme işlemini uygulamaya alan kullanıcılar ses, nefes, fonetik, diksiyon ve dramatik çalışmalara özen göstermektedir. Birinci sınıf kaliteye sahip kullanıcılar aracılığı ile çalışmalarını sürdüren Çince seslendirme aynı zamanda bozuk yapıya sahip cümle gruplarını editöryal aracılığı ile düzene sokarak imla kurallarına dikkat etmektedir. Farklı olmayı hedef alan Çince seslendirme sinema saltanatını hızlandırarak yeniliğe imza atmaktadır. Sanat bakımından oldukça usta olan Çince seslendirme uygulaması işleme aldığı çalışmalar ile hayatın bire bir kendisine dönüşmesini öngörmektedir. Sinemayı sessiz filmler karesinden çıkararak hayatın karesine dönüşmesini sağlayan dil seslendirme aynı zamanda görüntü zenginliğinin de sağlanmasını desteklemektedir. Yaratıcılık ile ön plana çıkan dilleri seslendirme a sınıf kaliteye sahip sonuçların elde edilmesini sağlayarak bütünlüğün sağlanması adına çalışmalar sürdürmektedir. Her geçen gün genişleyen saha ile sinemanın karakteristik özelliğini farklı platformda inceleyen Çince seslendirme uygulaması aynı zamanda tüm teknik problemlerin de geri plana atılmasını sağlamaktadır. Belirli prosedürler aracılığı ile hareket eden Çince seslendirme kullanıcının istek ve arzularını düşünerek hareket etmektedir. Yönetmen dâhilinde tüm bu koşulları belli bir yol haritasında inceleyen seslendirme çalışmaları, alanında ki parlak çalışmaları misyonu olarak belirlemiş ve filmin akıcılığını sağlamak adına ilerlemiştir. Profesyonel ekip çalışmaları ile tüm eksiklikleri düşünerek hareket eden Çince seslendirme sesin tüm özelliklerini inceleyerek farklı bir boyuta taşınmasına yardımcı olmaktadır. Görüş alanını daraltıp, işitme alanını genişleterek çalışmalarını sürdüren seslendirme ajansımız aynı zamanda senkronizasyon ve eş zamanlı olmayan seslendirme çalışmalarına dikkat etmektedir.

Denemeler aracılığı ile yapılan çalışmaların doğruluğunu test eden Çince seslendirme aynı zamanda işitsel kavramların da ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Yapılandırma sonucunda görüntünün her alanını kavrayarak sözün etkileyici ve çarpıcı bir şekilde aktarılmasını sağlayan Çince seslendirme uygulaması ses ve nesne birleşimini sağlayarak kısa zaman zarfından bütünlüğün elde edilmesini sağlamaktadır. Görüntünün içerisinde yer alan ses planlamasını karakterin özelliklerine göre seçen seslendirme uzmanları aynı zamanda prodüksiyon aşamasında diyalogların eşleşmesini sağlamaktadır. Nesne ve ses eşleşmesini sağlayarak elde edilen görüntünün sesler aracılığı ile farklılaşmasına yardımcı olan seslendirme aracılığı ile sizler de sahip olduğunuz alanın farklılaşmasını sağlayabilirisiniz. Çince seslendirme hizmeti hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız seslendirme ajansımız ile irtibata geçerek daha detaylı bilgilerin elde edilmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın Çince seslendirme ajansı her zaman istek ve arzularınız doğrultusunda hareket etmektedir.


Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.