OYUN SESLENDİRMELERİMİZ

Gratis - Oyun Seslendirme


Kremini - Oyun Seslendirme


Türkkom - Oyun Seslendirme


Time Güzel Sanatlar - Oyun Seslendirme


Netten Satılık- Oyun Seslendirme


Mobesko - Oyun Seslendirme


Laviva Çikolaya - Oyun Seslendirme


F. Fidanoğlu İnş. - Oyun Seslendirme


Nenem ve Ben - Oyun Seslendirme


Kırmızı Balık - Oyun Seslendirme


Pekmez & Tahin - Oyun Seslendirme


Progen - Oyun Seslendirme


Pınar Vız vız vız - Oyun Seslendirme


Radyo Medya - Oyun Seslendirme


Radyo Net - Oyun Seslendirme


Edding - Oyun Seslendirme


Radyo Tiyatrosu - Oyun Seslendirme


Afrikalı Ali - Oyun Seslendirme


Matine Suare - Oyun Seslendirme


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Oyun Seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Oyun Seslendirme Hakkında

Seslendirme sektörü oldukça geniş alanda hizmet verir. Film, reklam, belgesel, anons gibi alanlarda başta olmak üzere daha farklı alanlarda da kendini gösteren bir alandır. Son zamanlarda trend konular arasına giren bilgisayar ve PlayStation oyunlarında da artık seslendirmeler yapılmaktadır. Özellikle geliştirilmiş oyunlarda bu işlem çok daha fazlasıyla görülmektedir. Online oyunlarda; oyun kahramanlarının seslerini Türkçeye çevirmek için gerekli olan bu işlemde de diğer seslendirme alanlarında olduğu gibi ses taklidi yeteneği önemli bir yer tutar.

Oyun seslendirme hizmeti verdiğimiz firmamızda, en kaliteli teknik cihazlar kullanılarak sesin net anlaşılır hale gelmesi sağlanmaktadır. Bununla birlikte ses efektlerinde gösterilmesi gereken özen ve bu özenle birlikte kullanılması gereken tüm seslendirme araçlarına sahip olan firmamız, yabancı dillerden Türkçeye, Türkçeden yabancı dillere oyun seslendirme hizmeti vermektedir. Kaliteli iş sonuçları, mükemmel deneyim ve alanında başarılı çalışmalara her geçen gün yeni bir imza atan firmamız, sektöründe en iyi bilinen isimlerden biridir. Bu da güven noktasında herhangi bir şüpheye düşmeden işlerinizi teslim etmeniz için yeterli bir nedendir.

Oyun seslendirme nedir?
Oyun seslendirme; farklı bir dilde yapılmış oyunlarda, karakterler oyunun belli bazı bölümlerinde konuşurlar. Örneğin Battlefield 4 Savaş oyunu gibi kaliteli ve tercih edilen bir oyunda insan sesleri fazlasıyla vardır ve bu sesler sadece oyuna renk vermek amacı ile kullanılmamaktadır. Oyuna yön verme, oyuncuyu yönlendirme için kullanılan bu sesler de yapımcıların yabancı olmasından dolayı yabancı dillerdedir. Bu nedenle Amerika’da yapılan bir oyunu Türkiye piyasasına sürerken oyundaki seslerin Türkçe diline çevrilmesi yani dublajdan geçirilmesi gerekmektedir. Oyun seslendirme tam olarak bu işlemin yapılmasıdır. Seslendirme firmalarının stüdyolarda özenle çalışarak yaptıkları bu seslendirmeler, oyun satıcılarının daha fazla para kazanmasını, oyuncuların ise daha rahat oyun oynamasını sağlamaktadır.Tüm bunlarla birlikte tabi ki de oyunun kalitesinin artmasını da sağlamaktadır. Son zamanlarda oyunların farklı dillere çevrilmesinin nedeni her ne kadar üretici firmanın daha fazla kazanması için olsa da oyuncular açısından da bir kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle önemli bir seslendirme alanı olduğundan söz etmemiz mümkündür. Kaliteli, işinde başarılı ve geniş kadrosu ile bu alanda hizmet veren seslendirme firmamız, istediğiniz her zaman çevrilmesi gereken dillere oyun seslendirme hizmeti vermekte olup oyunun gerekli bölümlerine yerleştirilmesi konusunda hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi ve seslendirme fiyatları hakkında detaylara ulaşmak için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.