SANTRAL ANONSU SESLENDİRMELERİMİZ

Emel KARAHİSARLI - Çelik Motor Filo Türkçe - İngilizce Santral Anonsu


Ebru ŞEN - Hürriyet Gazetesi Türkçe Santral Anonsu


Göksenin UÇARER - Marmara Hastanesi Türkçe-İngilizce Santral Anonsu


Nurcihan ERSOY - Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Türkçe Santral Anonsu


Nur PALA - İstanbul Hedefsan Türkçe Santral Anonsu


Cihan CANDEMİR - Fix Medya Türkçe Santral Anonsu


Ebru KANDEMİR - Seratek Türkçe Santral Anonsu


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Santral Anonsu ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Santral Anonsu Hakkındae

1877 yılında ilk santrali Macar Tivadar Puskás kurmuştur. Dünyanın ilk ticari telefon santrali ise Berlin Friedrichsberg yakınlarında 12 Kasım 1877 tarihinde George W. Coy tarafından tasarlanmıştır. Karşılama anonsu olmayan bir santral düşünülemeyeceğinden dolayı Santral Seslendirmenin tarihi de böylece başlamış olmuştur. Bilgisayar Telefon Entegrasyonu IVR sistemleri ile Çağrı merkezleri 1990'ların sonlarında Santral Anonsuna yatırım yapmaya başladı. IVR evrensel kuyruk ve yönlendirme çözümlerini dağıtma çağrı merkezleri için önemli hale geldi. IVR sistemleri genellikle yüksek çağrı hacimleri hizmet maliyetini azaltmak ve müşteri deneyimini geliştirmek için tasarlanmıştır. Tipik IVR uygulamaları örnekleri telefon bankacılığı, televoting ve kredi kartı hizmetleri. Şirketler de kendi iş saatlerini uzatmak için 7/24 Santral Seslendirme servisleri kullanıyor.

Santral anonsunda önemli konulardan bir diğeri de bekletme müzikleridir. Profesyonel bir sesin yanında iyi bir fon müziği beklerken sıkıntı vermez. Santral Fon Müziği bekletme esnasında bekleyeni sıkmayacak şekilde seçilmelidir. Santral Fon Müziği iyi bir Santral Anonsu ile birleştiğinde hedefe ulaşır. Kurumunuzun ya da markanızın santral seslendirme sistemi hakkınızdaki ilk düşüncelerin oluştuğu yerdir diyebiliriz. Kurumsallığınızın profesyonelliğinizin ve müşterinize verdiğiniz değerin ipuçları arayanlarınıza sunduğunuz ilk merhabada gizlidir. Bu gerçeği göz önünde bulundurarak santral anonsu oldukça önem arzetmektedir. Müşteriler bir firmayı aradıklarında işlerini hemen çözmek isterler ve telefonda bekletilmekten hoşlanmazlar. İşlemlerini hızlı tamamlamalarına yardımcı olacak her detay hem müşteri deneyimini geliştirir, hem de şirket kaynaklarını daha yararlı alanlara kaydırılabilmesine önayak olur.


Kısa ve öz yazılmış santral anons metinleri ile firmanızı arayan kullanıcıların bir kaç tuşlamayla doğru birime bağlanarak işlerini halletmesine yardımcı olabilirsiniz. Bunun için hazırladığınız santral metinleri kısa ve kolay anlaşılır olmalı santral seslendirmeniz aynı zamanda akıcı bir dille gerçekleştirilmelidir. Rekabet şartlarının giderek ağırlaştığı günümüz koşullarında rakiplerinizden bir adım bile önde olmanız şirketinize fayda sağlayacaktır. Kurumsal ve profesyonel bir santral seslendirmesi, şirketinizin dışarıya açık bir yüzü adeta temsilcisi vazifesini üstlenmektedir. Bu sebeple kullanacağınız santral anons konusunda titiz bir çalışma yapmalı, müşterilerinizi iyi ve kaliteli bir santral seslendirme ile karşılamalısınız.

Peki santral anonsu hizmeti alabilmeniz için ne yapmalısınız? Kaliteli bir santral anonsu için öncelikle işletmenizin yapısına uygun metinler oluşturmalısınız. Santral anonsu için mümkün olan en kısa metinleri tercih etmeli ve profesyonel çalışan bir seslendirme ajansı ile iletişime geçmelisiniz. Tecrübeli seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilmiş bir santral anonsu talebiniz olduğunu iletmelisiniz. Birçok ajansta santral anonsu fiyatları aşağı yukarı aynı olmakla birlikte ses seçimi ve metin uzunluğu ödeyeceğiniz rakamı etkileyebilmektedir.

Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.