SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Dinlenme Tesisi Anonsu Seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Dinlenme Tesisi Anonsu Seslendirme


Tanıtım Filmi Seslendirme ile ilgili Festival, fuar, gösteri, konser, konferans, açılış gibi her türlü organizasyon ve etkinlik tanıtım filmleriniz için profesyonel ses bankamız hizmetinizdeyiz.

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren pek çok firma, kurum ya da kuruluşların karşı karşıya olduğu en önemli sorunlardan biri, üreticileri ile tüketiciler arasındaki fiziksel mesafenin son derece artmış olması bu iki grup arasında sınırlı düzeyde bir iletişim kurulabilmesidir. İşte fuarlar bu sorunun en aza indirilmesi, hatta ortadan kaldırılabilmesi için en önemli fırsattır. Pek çok firma ve kuruluşun yer aldığı fuar organizasyonları içerisinde amacınızı en iyi şekilde ifade edebilmeniz gerekir. İşte tam da bu durumda Tanıtım Filmleri devreye girmelidir. Bir tanıtım filmi kısa zamanda sizi anlatacak, ifade edecek etkili bir sunum yapabilmenizi, daha seri ve kolay iletişim kurmanızı ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Firmanıza ait bir tanıtım filmi kuvvetli bir içerik kadar etkili seslendirme de gerektirir. Geniş mecralarda yayınlayacağınız Tanıtım Filmleri sizin reklamınız olacağından, görsel ve işitsel anlamda özenle ve profesyonel bir şekilde hazırlanmalıdır. Fuarların yanısıra, festivaller, konserler, televizyon ve sinema salonları için hazırlanabilecek olan tanıtım filmleri, sizin profesyonelliğiniz hakkında da fikir verecektir.

Seslendirme ajansında, içeriğe uygun olduğunu düşündüğünüz erkek seslendirme ya da kadın seslendirme sanatçımız, konu hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilir. Bu oldukça önem verdiğimiz bir ayrıntıdır. Seslendirme sanatçısı olmak, sadece güzel bir ses rengine sahip olmak demek değildir. Aynı zamanda sağlam bir oyunculuk gerektirir. Bu sebeple, tüm detaylar Tanıtım Filminiz Seslendirecek sanatçımızla paylaşılır. Konuya vakıf olan bir seslendirmen rolünü daha başarıyla oynayacaktır.

Kurum ya da kuruluşunuzun anlatıldığı kurumsal tanıtım filmlerinizin, hedef kitlenizi en etkileyecek kadın ya da erkek seslerle buluşturuyoruz. Dilediğiniz zaman Tanıtımm filminiziniz içeriğine en yakışacağını düşündüğünüz erkek sesi ya da kadın sesi ses bankamızdan seçip markanıza değer katma ya da fikrinizi ifade etme yolunda emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.