KADIN SESLENDİRMENLERİMİZ

Nilgün KARABABA - Kadın Seslendirme


Bedia ENER - Kadın Seslendirme


Oya PROSÇİLER - Kadın Seslendirme


Parla ŞENOL - Kadın Seslendirme


Oya KÜÇÜMEN - Kadın Seslendirme


Birtanem CANDANER - Kadın Seslend.


Zeynep ÖNEN - Kadın Seslendirme


Fulya ÖZGÜNEŞ - Kadın Seslendirme


Yasemin ŞİŞLİ - Kadın Seslendirme


Esra BAYCAN - Kadın Seslendirme


Göksenin UÇARER - Kadın Seslendirme


Selay TAŞDÖĞEN - Kadın Seslendirme


Nilay ARPAÇ - Kadın Seslendirme


Nurcihan ERSOY - Kadın Seslendirme


Ebru ŞEN - Kadın Seslendirme


Nur PALA - Kadın Seslendirme


Ebru KANDEMİR - Kadın Seslendirme


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Reklam seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Kadın Seslendirme Hakkında

Bugüne kadar Kenan İMİRZALİOĞLU, Sylvester Stallone, Bruce Willis, Samuel L Jackson, Morgan Freeman, Clint Eastwood, Alain Delon, Marcello Mastroianni ve Paul Newman gibi dünyaca ünlü isimleri seslendiren ve 2017 yılında kaybettiğimiz usta oyuncu ve ses sanatçısı Payidar TÜFEKÇİOĞLU iyi seslendirme yapabilmek için gerekenler duygu değişimini anında kavrayıp sese yansıtabilmek ve iyi bir deşifre olarak özetlemiştir. Bunların dışında birinci koşulun Türkçe’yi doğru anlaşılır konuşabilmek olduğunun altını çizmiş diksiyonun ve artikülasyonun da iyi olması gerektiğini belirtmiştir.

Ülkemizde bu kriterlere kusursuz uyan çok başarılı kadın seslendirme ve erkek seslendirme sanatçılarımız olduğunu farkedilmeseler de gerek dublaj gerek seslendirme alanında harikalar yarattıklarını söylemeden geçmemek gerek. kadın seslendirme ve erkek seslendirme sanatçılarımız, pek çok karaktere ses vererek pek çok projeyi seslendirerek hayatımızdaki gizli kahramanlar olmaya devam etmektedirler. Elbette ki seslendirme ve dublaj sanatçısı olabilmek için öncelikle güzel bir ses tonuna sahip olmak gerekir.Ne yazık ki bunun yeterli olduğuna inanıp ”herkes ses tonumun harika olduğunu düşünüyor,o halde ben de seslendirme sanatçısı olabilirim” düşüncesinde olan pek çok insan var. Zannedildiği gibi safi güzel ses tonuyla bu yola çıkmak mümkün değil. Bu konuda gerekli temel eğitimleri almanın yanısıra, tecrübe edinmek gerekmektedir. Yıllarını bu mesleğe adayan kadın seslendirme ve erkek seslendirme sanatçıları pek çok kurumda bu konudaki mesleki birikimlerini seslendirme ve dublaj sanatçısı olmakisteyen adaylarla paylaşmaktadır.


kadın seslendirme sanatçıları reklam sektöründe daha ziyade kozmetik, tekstil, spor ve anne-çocuk ürünleri pazarlarken tercih edilmektedir. Ayrıca tüm anons, santral karşılama, navigasyon sistemlerinde de kadın seslendirme sanatçıları tercih edilmektedir. Pek çok başarılı kadın seslendirmenler belki de yolda geçişmiş aynı vapura binmiş olabilirsiniz. Onlar hafızalarınıza görsel değil, işitsel olarak kazınmış değerlerimizdir. Güzel seslerini kimi zaman metroda kimi zaman aradığınız kurumun santralinde, kimi zaman da reklamlarda duyarsınız. En sevdiğiniz aktris onun sesiyle kalbinize dokunmuş olabilir. Hayatınıza dahil ettiğiniz bir ürünü size onun sesi aldırmış olabilir. Yüzlerini hatırlamayabilirsiniz ama pek çok kadın seslendirme sanatçımızın sesiyle kucaklaşmışsınızdır.


Oya PROSÇİLER Prenses Fiyona Birtanem CANDANER Rosalinda, Berrak KUŞ Twitty, Ruhsar GÜLTEKİN ise Şirine olarak yer alır çizgi filmli anılarınızda. Oya KÜÇÜMEN hiç büyümeyen ve bize hep iyi hissettiren bir sestir. Jeyan TÖZÜM, Tijen PAR, Bedia ENER, Meral BABACAN, Tülay BURSA, Elçin TEMEL, Gülen KARAMAN gibi sesiyle efsaneleşmiş pek çok kadın seslendirme sanatçısı siz farkında olmasanızda hep hayatınızdadır. Arsen GGÜRZAP, Nilgün KARABABA, Aliye UZUNYATAĞAN, Müge ORUÇKAPTAN, Şenay GÜRLER, Tilbe SARAN, Parla ŞENOL, Zeynep ÖNEN, Mehpare DİVRİK, Fulya EERGÜNEŞ, Yasemin ŞİŞLİ, Esra BAYCAN, Göksenin UÇARER, Selay TAŞDÖĞEN gibi daha pek çok değerli ses ülkemizin, evlerimizin, kulaklarımızın en değerli kadın seslendirme sanatçıları arasında yer almaktadır. Pek çok proje,karakter ve marka onların sesine emanet edilir.


Ajansımız profesyonel kadın seslendirme kadrosu ve tecrübesiyle sese ihtiyaç duyduğunuz her alanda ve her dilde size hizmet vermektedir. Castımızda yer alan değerli kadın seslendirme sanatçılarımızla çalışmaktan ve onların engin tecrübelerini sizinle paylaşmaktan onur duyduğumuzu belirtmek isteriz. İşimizi çok ama çok severek yapmamızın başlıca nedenleri arasında yer alan kadın seslendirme ve erkek seslendirme sanatçılarımız kimi zaman sizi güldüren, kimi zaman hüzünlendiren eşsiz sesleriyle hayatınızda yer almaya devam edeceklerdir.


Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.