YOUTUBE SESLENDİRMELERİMİZ

Gratis - Youtube Seslendirme


Kremini - Youtube Seslendirme


Türkkom - Youtube Seslendirme


Time Güzel Sanatlar - Youtube Seslendirme


Netten Satılık- Youtube Seslendirme


Mobesko - Youtube Seslendirme


Laviva Çikolaya - Youtube Seslendirme


F. Fidanoğlu İnş. - Youtube Seslendirme


Nenem ve Ben - Youtube Seslendirme


Kırmızı Balık - Youtube Seslendirme


Pekmez & Tahin - Youtube Seslendirme


Progen - Youtube Seslendirme


Pınar Vız vız vız - Youtube Seslendirme


Radyo Medya - Youtube Seslendirme


Radyo Net - Youtube Seslendirme


Edding - Youtube Seslendirme


Radyo Tiyatrosu - Youtube Seslendirme


Afrikalı Ali - Youtube Seslendirme


Matine Suare - Youtube Seslendirme


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Youtube Seslendirme ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Youtube Seslendirme Hakkında

Seslendirmeler, son zamanların en trend işlemlerinden biri haline geldi. Hiciv, haber, spor gündemi, siyaset gündemi derken her alanda seslendirmelerin yapılması artık sıradan işler haline geldi. Bir de bu seslendirmelerin Youtube üzerinden yapılması yani kanala kayıt edilmesi işlemi var ki bu da son zamanlarda yine en çok yapılan şeylerden biridir.

Seslendirme, kendi başına bir alan olup oldukça iddialı ve bir o kadar da deneyim gerektiren bir alandır. Ses taklit etmek veya seslendirmesi yapılan konuya uygun bir ses tonunu çıkartabilmek gerçekten de zor iştir. Tabi bu işin deneyimlilerinin olduklarını da göz ardı etmemek gerekiyor.

Alanında ciddi anlamda başarılı olan seslendirmeciler; haber, köşe yazısı, makale, sunum gibi birçok alanda hizmet vermektedirler. Tüm bunlar yapıldıktan sonra da Youtube’a yüklenerek daha fazla kişiye ulaştırılması sağlanır.

Bu işleme verilen isim ise Youtube seslendirme olarak geçmektedir. Bu da kendi başına bir deneyim ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Neticede işin bir de teknik boyutunu hesaba kattığınızda, dikkatli davranılması ve seslerin bozulmaması gerektiğini anlarsınız.

Youtube Seslendirme Nasıl Yapılır?

Seslendirme; bir sanat olup herkesin yapabileceği bir şey değildir. Bunun için ciddi anlamda çalışılması gerektiğini ve teknik anlamda bilgi sahibi olunması gerektiğini bilmek gerekiyor. Mesela bir film kahramanının sesini taklit ederken sesinde oluşan jest ve mimikleri taklit etmek ayrı bir yetenek ister..

Çoğu seslendirme yapan kişiler ne kadar da profesyonel bir çalışma yapsalar da jest ve mimiklerde benzerlik olmadığı için kaliteli bir ses tonunun çıkması sağlanamaz. İşin içine Youtube seslendirme eklendiğinde ise daha bir profesyonel çalışma gerektirdiğinin altını çizmek gerekiyor. Burada hem jest ve mimikler hem de teknik anlamda bilgi sahibi olmak gerekiyor. Ancak bu şekilde başarılı bir çalışma ve çalışmadan beklenen verim elde edilebilir. Stüdyo ortamında yapılan seslendirmeleri inceleme şansınız olursa ne kadar zahmetli bir iş olduğunu o zaman daha iyi anlarsınız. Profesyonel seslendirme hizmeti veren stüdyolarda, sesin kaliteli çıkması kadar konuya uygun bir ton olmasına da dikkat edilir.

Örneğin bir araba reklamında yapılacak seslendirmedeki ses tonu farklıdır, bir magazin haberi sunarken kullanılacak ses tonu çok daha farklıdır. İşini profesyonel anlamda yapan seslendirme uzmanları, Youtube seslendirme ve diğer işlemlerde bu inceliklere dikkat ederek işlem gerçekleştirirler. Neticede beklenenden çok daha kaliteli sonuçların elde edilmesi de sağlanmış olur. Seslendirme ile ilgili her alanda deneyimli ve kendini kanıtlayan bir ekibe sahip olmamız ve sürekli olarak bu alanda çalışmalar yapmamız, daha kaliteli iş sonuçlarına ulaşmamızda yardımcı olmaktadır.

Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.