SANTRAL ANONS FİYAT

Emel KARAHİSARLI - Çelik Motor Filo Türkçe - İngilizce IVR Santral Anons Fiyat


Aysuda Ülkü ZEREN - Türkçe - İngilizce Santral Seslendirme


Ebru ŞEN - Hürriyet Gazetesi Türkçe IVR Santral Anons Fiyat


Göksenin UÇARER - Marmara Hastanesi Türkçe-İngilizce IVR Santral Anons Fiyat


Nurcihan ERSOY - Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Türkçe IVR Santral Anons Fiyat


Nur PALA - İstanbul Hedefsan Türkçe IVR Santral Anons Fiyat


Cihan CANDEMİR - Fix Medya Türkçe IVR Santral Anons Fiyat


Ebru KANDEMİR - Seratek Türkçe IVR Santral Anons Fiyat


SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

Örneğin ; İhtiyaç duyduğunuz Santral Anons Fiyat ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?

Santral Anons Fiyat

İnsanoğlu yaşamını sürdürmeye başladığı günden bu yana kullandığı her şeye bir karşılık vermiştir. Zamanında verilen karşılıklar daha çok manevi anlamda biçilmiş ve ödenmiş bedeller olarak bilinirken, tarihin bir döneminden itibaren bu durum takas yöntemine dönmüştür. Daha sonrasında ise para bulunmuş, kullanılan her şeyin maddi bir karşılığı olmaya başlamıştır. Kısacası parası olan istediğini elde etmeye başlamıştır. Günümüzde de bu durum aynı şekilde devam etmektedir. Para pek çok kapının anahtarı haline gelmiştir. İş, sağlık, beslenme gibi temel ihtiyaçlarda bile insanlar paraya ihtiyaç duymaktadır ve her şey bunun etrafında dönmektedir. Özellikle iş hayatında bu maddi unsur çok daha büyük bir yer edinmiştir. Büyük meblağlar ile önemli reklamlar yapılmaktadır. Reklam şirketleri de bu unsurla varlıklarını daha sağlam temellere oturtarak iş hayatında varlıklarını kanıtlamaktadırlar.

Reklam şirketlerinin en çok kazanç sağladığı alanlardan birisi de santral seslendirmeleridir. Günümüzde insanların sosyalleşebileceği ya da toplu olarak işlerini halledeceği on binlerce yer bulunmaktadır. Santral seslendirme ise bu tür alanların çoğunda kullanılmaktadır. Bu alanların başında da insanların gerek sosyalleşmek gerek ihtiyaçlarını karşılamak için kullandıkları alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Alışveriş merkezlerinde santral seslendirmelerine sıklıkla rastlarız. Bunun yanında havalimanı, otogar, dinlenme tesisi gibi toplu olarak insanların sürekli akışının olduğu yerlerde de santral seslendirmelere ihtiyaç duyulur. Bu seslendirme türü sayesinde bir anda on binlerce kişiye kolaylıkla ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle de santral seslendirmenin önemi, reklam ajanslarındaki payı oldukça büyüktür. Tüm bunların yanı sıra santral seslendirme günümüzde şirketlerin telefon hattı olarak da kullandığı farklı bir sektör haline gelmiştir. Çağrı merkezlerinde otomatik seslendirmelere sıklıkla rastlarız. Özellikle kurumsal her firmanın mutlaka bir çağrı merkezi bulunduğunu hesaba katarsak, reklam ajanslarının bu noktada ne denli önemli bir role sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Bu denli farklı alanlarda kullanılan santral anonsları, kullanıldığı alana, içeriğe, seslendirme kalitesine, seslendirme fon müziğine vs. gibi kriterlere bağlı olarak ücretlendirilmektedir. Santral anons fiyatları belirlenirken seslendirmenin türü çok önemlidir. Ne tür bir alanda hangi kitleye seslendirme yapılacağı, seslendirmede geçen kelime sayısı, seslendirmenin kim tarafından yapıldığı ve reklam ajanslarının belirlemiş olduğu santral anons fiyat aralıkları, santral anons fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Kısa, içerik metni birkaç cümleden oluşmuş, fon müziği olmayan, yalnızca birkaç saniye süren santral anons fiyatları, açık, akıcı, ünlü bir ses sanatçısı tarafından gerçekleştirilmiş, fon müziğine sahip, daha uzun ve açıklayıcı seslendirmelerin fiyatlarına oranla çok daha düşük olacaktır. Bunun yanında seslendirmenin uzun olması, seslendirmenin kalitesindeki artışın bir göstergesi değildir. Aslında aksine uzun seslendirmelerde topluluğa hitap göz önüne alındığında, dikkatin uzun süre dağılmaması mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla seslendirme amacına ulaşmamaktadır. Kısa, öz ve açıklayıcı, akıcı seslendirmeler bu nedenle daha fazla tercih edilmektedir. Kalite standardı olarak belirlenen kriterler de kısa, öz, açıklayıcı ve akıcı olmasıdır. Santral anons fiyatlarında son yıllarda artış gözlemlenmektedir. Bu durumun temel sebebi de son yıllarda eskisine oranla reklama verilen önemin artmasıdır. Artık büyük kuruluşların ticarete temel bakışı; ne kadar reklam o kadar gelir şeklini almıştır. Bu nedenle de reklam sektöründe hızla büyüme gözlemlenmektedir.

Neden ? Seslendirme Ajansı

Herkesin bir hikayesi var. Belki sayfalar dolusu, belki birkaç satır. Biz; paylaşmak istediğiniz hikayenizi en doğru sesle buluşturuyor , bir bakıma sesli düşünmenize yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda, kimi zaman, Markanızın bir mühür kadar etkili olmasını, kimi zaman, yarattığınız bir karakterin şarkılar söylemesini, kimi zaman da sizi arayanların, güçlü bir merhabayla karşılanarak, hakkınızda fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz. İşimiz sadece ses gibi görünsede, bir projenin hayata geçebilmesi için gerekli olan fikir, slogan, senaryo, kurumsal şarkı, marş gibi pek çok creative konuda da hizmet veriyoruz.